Direktori Pegawai



WARGA WISEL








PENGARAH


Nama                     : Puan Aididah binti Ibrahim
Jawatan / Gred        : Pengarah/ Pegawai Ehwal Ekonomi
                               E52
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 111
Tarikh Lahir                : 3 Jun
Emel                      : aididah@kraftangan.gov.my









KETUA PENOLONG PENGARAH

Nama                     : Encik Md Azrul bin Hussien
Jawatan / Gred        : Pegawai Ehwal Ekonomi / E44
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 103
Tarikh Lahir                : 11 November
Emel                      : md_azrul@kraftangan.gov.my







PENOLONG PENGARAH


Nama                     : Puan Zailah binti Zaid
Jawatan / Gred        : Pereka B41
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 102
Tarikh Lahir                : 3 Januari
Emel                      : ila@kraftangan.gov.my









KETUA UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN



Nama                     : Encik Lotfe bin Hashim
Jawatan / Gred        : Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 

                                      Kanan E32
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 104
Tarikh Lahir                : 16 Jun
Emel                      : lotfe@kraftangan.gov.my

                                   

UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN


Nama                     : Puan Amalina binti Rossli
Jawatan / Gred        : Penolong Akauntan/ W29
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. :115
Tarikh Lahir                : 8 Mac
Emel                      : amalina@kraftangan.gov.my












UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN


Nama                     : Encik Kamaruddin bin 
                              Kasau
Jawatan / Gred        : Pelukis Pelan
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 116
Tarikh Lahir                : 27 November
Emel                   : kamaruddin@kraftangan.gov.my










 
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN



Nama                     : Puan Yuhanes binti Abdullah
Jawatan / Gred        : Pembantu Tadbir N17
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 115
Tarikh Lahir                : 5 Mei
Emel                      : yuhanes@kraftangan.gov.my








 
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN



Nama                     : Encik Mohd Syahid bin Yusof
Jawatan / Gred        : Pembantu Tadbir N17
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 101
Tarikh Lahir                : 29 Januari
Emel                      : syahid@kraftangan.gov.my







KETUA UNIT USAHAWAN


Nama                     : Cik Marshila binti Marzuki
Jawatan / Gred        : Pereka/ B29
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 109
Tarikh Lahir                : 26 November
Emel                      : marshila@kraftangan.gov.my










UNIT USAHAWAN


Nama                     : Cik Iriani binti Iskak
Jawatan / Gred        : Pen. Pegawai Ehwal Ekonomi / E29
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 106
Tarikh Lahir                : 11 Julai
Emel                      : iriani@kraftangan.gov.my










UNIT USAHAWAN


Nama                     : Puan Lilis Suriyani binti Abdul
                               Manaf
Jawatan / Gred        : Pembantu Peg. Latihan / E19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 107
Tarikh Lahir                : 7 Julai
Emel                      : suriyani@kraftangan.gov.my










 UNIT USAHAWAN


Nama                     : Encik Syahrul Hakimi bin Setapa
Jawatan / Gred        : Pembantu Peg. Latihan / E19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 112
Tarikh Lahir                : 2 April
Emel                      : syahrulhakimi@kraftangan.gov.my








 
KETUA UNIT PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN



Nama                     : Puan Suzita binti Mohd Sawi
Jawatan / Gred        : Pereka/ B32
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 105
Tarikh Lahir               
Emel                      : suzita@kraftangan.gov.my






UNIT PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN


Nama                     : Cik Sri Norhafeeza binti 
                              Abdul Razak
Jawatan / Gred        : Pereka/ B19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 112
Tarikh Lahir                : 2 Jun
Emel                      : norhafeeza@kraftangan.gov.my





UNIT PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN


Nama                     : Cik Nor Sakira binti Abdullah
Jawatan / Gred        : Pereka B19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 113
Tarikh Lahir                : 12 Ogos
Emel                      : sakira@kraftangan.gov.my








KETUA UNIT PEMASARAN DAN PEMULIHARAAN


Nama                     : Cik Mursyida binti Md Isa @
                              Mansor
Jawatan / Gred        : Pen. Peg. Ehwal Ekonomi/ E29
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 108
Tarikh Lahir                : 26 Oktober
Emel                      : mursyida@kraftangan.gov.my












UNIT PEMASARAN DAN PEMULIHARAAN

Nama                     : Cik Zuridah binti Zainal Abidin
Jawatan / Gred        : Pembantu Peg. Latihan / E19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 112
Tarikh Lahir                : 29 September
Emel                      : zuridah@kraftangan.gov.my







 

UNIT PEMASARAN DAN PEMULIHARAAN
 
Nama                     : Puan Nawwar Hidayah binti
                               Di Nek Kamal
Jawatan / Gred        : Pereka/ B19
No. Telefon             : 03-6091 6564       Ext. : 112
Tarikh Lahir                : 30 November
Emel                      : nawwar@kraftangan.gov.my



Tiada ulasan:

Catat Komen